Uddannede auditorer og revisorer

Navn

Titel

Arbejdssted

Kontaktmail

Agnete Brøsted

Bygherrerådgiver

COWI A/S

agbr@cowi.com

Anders
Münchenberg

Arkitekt

Arkitektfirmaet MW A/S

Andrea
Tryggvadóttir

Arkitekt MAA

Vandkunsten

atr@vandkunst.dk

Anne Thomsen

Arkitekt MAA

Gentofte Ejendomme

Anne-Marie Ebdrup

Arkitekt MAA

Arkitema Architects

Birgir Eriksson

Bygningskonstruktør / Byggesagsbehandler

Haderslev Kommune

Birgitte Herlevsen

Byggesagsbehandler

Sønderborg Kommune

Chanette Ingemann Nielsen

Landskabsarkitekt MDL

JJW Arkitekter

Christine Brockenhuus
-Schack 

Arkitekt

Lyngby - Taarbæk kommune

​Claus Normann Møller

​Arkitekt MAA, MDB, Kvalitetskoordinator ​C.F. Møller cm@cfmoller.com
​Claus Bjerre ​Arkitekt ​Erhvervsakademiet Lillebælt cb@eal.dk
​David Eltang ​Arkitekt MAA ​Randers Kommune David.Le.Roy.Eltang@Randers.dk

​Ditte Maria Clausen

​Bygningskonstruktør ​Rambøll Arkitekter DCM@ramboll.dk

​Erland Stubkjaer Christensen

​Uddannelsesleder
Bygningsingeniør
​VIA Engineering ersc@via.dk

Henrik Endelt Andersen

Arkitekt MAA

 

​Henrik M. Kragh ​Bygningskonstruktør ​Vejle Kommune hemkr@vejle.dk

Jakob Suenson Schou

Arkitekt

Arkitema Architects

Jan Fredrik Knudsen

Markedssjef

Universelt AS

Jan Gjerlevsen

Afdelingsleder

Sønderborg Kommune

Jannie E. Jørgensen

Bygningskonstruktør

JJW Arkitekter

jej@jjw.dk

Jesper Brink Malmkjær

Arkitekt MAA, Projektleder

Metroselskabet

Katrine Lundsby Geddes

Arkitekt - Planlægning & Arkitektur

ATKINS

​Kjeld Knudsen ​Bygherrerådgiver ​gpp arkitekter a/s kk@gpp.dk

Kit Bos

Tilgængelighedsauditør

Aalborg kommune

​Laura Bøggild-Damkvist

​Bygningskonstruktør ​Rambøll Arkitekter LAD@ramboll.dk

Lars Andersen
Sørig

Landskabsarkitekt m.d.l.,   Byggeøkonom MDB

Arkitema Architects

larn@arkitema.dk

Lars Munkedal

Arkitekt MAA

COWI A/S

lamu@cowi.com

Lieselotte Eick

Diplomingeniør, byggesagsbehandler

Københavns Kommune

Line Glargaard Hansen

Arkitekt

DOMUS arkitekter

Lone Scavenius

Arkitekt MAA

Nøhr & Sigsgaard Arkitektfirma A/S

​Louise Kjærsgaard Lind

​Bygningskonstruktør og Projektleder ​Frederikshavn Kommune loli@frederikshavn.dk

​Louise Rasmussen

​Civilingeniør i Arkitektur
Bygningskonstruktør
​Casa Arkitekter A/S lou@casa.dk

Louise Villumsen

Arkitekt MAA

3XN arkitekter

​Mariann Lyshøj ​Arkitekt MAA ​Arkitema mal@arkitema.dk

​Marianne Würtz Andersen

​Teknisk designer ​CF Møller MWA@cfmoller.dk

Martin Praëm

Bygningskonstruktør

Dall&Lindhardtsen

Mette Jensen

Cand.scient.techn. -   Projektleder

Rebild Kommune

​Morten Toft ​Bygningskonstruktør ​Favrskov Kommune mtof@favrskov.dk

Per Egeris
Svendsen

Fagkoordinator Byg og Bolig / Byggesagsbehandler

Tønder kommune

Peter Bjerrum Andreasen

Bygningskonstruktør BTH

Silkeborg Kommune

Peter Sim Sand

Arkitekt MAA

Gotlieb Paludan Architects

Pia Nielsen

Teamleder

Odsherred Kommune

Rasmus Hultberg Riis

Arkitekt MAA

FRIIS & MOLTKE A/S

​Rasmus Poline Henk ​Arkitekt MAA ​Holsher Nordberg Architecture and Planning rph@hnap.dk
​Rie Ollendorff ​Arkitekt MAA ​Ollendorff Architects Aps rie@ollendorff.dk

Rikke Høy Eskedal

Landskabsarkitekt

Orbicon A/S

Signe Reese Næsborg

Arkitekt MAA

Arkitekterne KØGE

Sine Martini

Arkitekt MAA

P+P arkitekter A/S

Stine de Bang

Arkitekt MAA

3XN arkitekter

Theis Falgreen Mortensen

Driftsleder/
Bygningskonstruktør m.a.k.

Fyns Almennyttige Boligselskab

thmo@fabbo.dk

Tina Fure Bottolfs

Arkitekt MAA

Cubo Arkitekter

​Tom Dynnes Hansen

​Kvalitetssikringschef / Arkitekt MAA ​LINK arkitektur A/S tdh@linkarkitektur.dk